Osobnosti přejí Plzeňanům do nového roku/ 3. část

Nový rok 2019 je tady. Všichni jsme plni očekávání, předsevzetí a máme spoustu přání a snů. Známých plzeňských osobností jsme se ptali na to, co přejí Plzeňanům do nového roku.

Tomáš Chorý, fotbalista:
Všem bych popřál zdraví, štěstí, a aby nás lidé povzbuzovali v takovém hojném počtu, jako podporovali v roce 2018.

Josef Bernard, hejtman Plzeňského kraje:
Občanům Plzeňského kraje přeji to, aby ve spokojenosti prožili vánoční svátky i Nový rok, přeji všem úspěšný vstup do roku 2019. Našemu kraji se daří, pro místní obyvatele je to svým způsobem štěstí, že žijí na tomto místě a doufám, že nám to všem vydrží i v příštích letech.

Martin Baxa, primátor Plzně:
Říká se to vždy, ale platí to na sto procent. Hlavně hodně zdraví, štěstí, ať se každému splní vše, co si přeje. A také, aby se nám v naší krásné Plzni hezky žilo.

Václav Berka, vrchní sládek:
Přál bych celému pivovaru, abychom byli všichni svorní. A Plzeňanům, aby si užili to, že mohou žít v krásné republice, která oslavila 100 let, že mohou žít v kraji, který je nejlepším místem pro život, a že mohou žít ve městě, kde se narodilo to nejlepší pivo na světě. Samozřejmě, aby všichni byli šťastní.

Karel Rada, trenér fotbalové reprezentace žen:
Pokud to vezmu po sportovní stránce, tak bych byl rád, kdyby všechno pokračovalo tak, jak to teď je. Je tady dost úspěšných sportů. A co se týká Plzeňanů, tak těm přeji to nejlepší, aby měli rádi sport a fandili a byly tak neustále plné stadiony.