Osmnáctiletá Kateřina je od úterý nezvěstná. Neviděli jste ji?

Policisté České republiky vyhlásili celostátní pátrání po pohřešované Kateřině Kočandrlové z Třemošné. Osmnáctiletá dívka byla naposledy byla spatřena v místě současného bydliště v Třemošné v úterý 2. 4. kolem 15. hodiny.

Kateřina Kočandrlová se narodila 6. 2. 2001, trvale bytem: Pod Lesem 7, Plzeň, její současná adresa: Družstevní 34, Třemošná

„Naposledy s dívkou byla v kontaktu babička, se kterou žije od svých šesti let. Ta ji výše uvedeného dne budila do školy, ale pohřešovaná jí sdělila, že dnes do školy nejde, že bude doma. Kolem 15. hodiny se sebrala a odešla z domova a od této doby o sobě nepodala žádnou zprávu,“ popsala policejní mluvčí Iveta Kořínková.

V době odchodu měla na sobě modré džíny s dírami a růžový svetr, přes který měla černou bundu s nápisy. Na nahou by měla mít béžové tenisky značky Nike. „Rodina má obavy o její život a zdraví. Pohřešovaná netrpí žádnou duševní poruchou a dle rodiny alkohol a drogy neužívá. V minulosti již jednou odešla z domova, ale pak se sama vrátila do bydliště,“ dodala mluvčí. Jakékoli informace o pohybu či výskytu prosím sdělte na kterékoliv policejní stanici nebo na lince 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci.