Oslavy 100. výročí od vzniku republiky zavítají i na fotbalový stadion

Foto: M. Osvaldová

V neděli 28. října v 15:00 sehraje Viktoria Plzeň další duel FORTUNA:LIGY. Na svém stadionu přivítá poslední Slovácko. Utkání bude mít slavnostní punc, připomeneme si totiž 100 let od vzniku Československa.

Při příležitosti oslav vzniku republiky nachystala Viktoria ve spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací slavnostní program. „Před utkáním se v Doosan Areně bude hrát státní hymna, na ploše bude státní vlajka, realizační tým bude mít na oblečení speciální stuhy s trikolórou,“ vyjmenovává některé speciální prvky mluvčí klubu Václav Hanzlík. Při nástupu hráčů budou na ploše kromě českých vlajek i vlajky města Plzně. Tyto prapory včetně klubových vlajek po zápase ponesou i zástupci mládežnických kategorií v průvodu, který se chystá na 18:00 napříč městem a vyvrcholí na náměstí Republiky. Speciální choreo si připravili i fanoušci Viktorie.

Brány stadionu se otevřou opět 90 minut před výkopem, to znamená ve 13:30. Doprovodný program začne zhruba 50 minut před utkáním prvním vstupem moderátorů, všem fanouškům tedy doporučujeme přijít s dostatečným předstihem. Pivovarská lávka uzavřená nebude.

Jelikož nedělní utkání zatím není vyprodané, fanoušci si mohou vstupenky pořizovat ještě v sobotu na prodejních místech Plzeňské vstupenky či online na webu Plzeňské vstupenky, případně pak v den zápasu také ve Štruncových sadech od 9:00 do 12:30 ve fanshopu a posléze na pokladnách.