Okolí Boleveckých rybníků znovu patřilo běžcům

Zapsaný spolek Poběžte s námi v Bolevci s podporou Městského obvodu Plzeň 1, ve spolupráci s mediální společností Euronova Group a za mediální podpory zpravodajského portálu Plzen.cz uspořádal už druhý ročník Běhu kolem Boleveckých rybníků.

Pro děti byly vypsány závody na 60 m, 300 m, 900 m a  zvítězili v nich Valerie Švajnerová, Vilém Fiala, Nikol Šímová, Pavel Kratochvíl, Lilly Šímová, Jakub Král, Klaudie Sedláčková, Sean Klegr a Viktorie Hejlová. V závodě dorosteneckých kategorií na 2 800 m byli vyhodnoceni jako nejlepší Tobiáš Bureš a Sára Kolorousová.

3.Radka Špatová

Absolutně nejrychlejší na trati 4 400 m byla Eliška Rosenbaumová v čase 0:19:18 min.

3.Ondřej Petrák

Ondřej Jadlovský dosáhl času  0:31:30 min. V dalších veteránských věkových kategoriích na  8 600 m zvítězili Mirko Reichman, Jiří Procházka a Jaroslav Voříšek.

Tratě byly vedeny a značeny v krásném prostředí po lesních cestách v okolí Boleveckých rybníků. O hladký průběh závodu se staral tým obětavých pořadatelů v čele s ředitelem závodu Václavem Šmuclerem a Pavlem Kratochvílem. Závodu se ve všech kategoriích zúčastnilo více než 120 běžců a oproti loňskému běhu bylo i výrazně lepší počasí. Nejstarším účastníkem byl Petr Janový (73 let).

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.