Na odvážlivce čeká pekelné koňské spřežení

Pekelné spřežení v Dobřanech

Město Dobřany na jižním Plzeňsku připravilo pro adrenalinu chtivé obyvatele a návštěvníky   pekelné spřežení tažené koňmi, které bude letos okořeněné ohnivou show. Program na dobřanském náměstí T. G. Masaryka začíná v úterý 5. prosince 15 minut před sedmnáctou hodinou.

Kostel sv. Mikuláše Dobřany

Menší děti či bojácnější povahy mohou naopak přijít v neděli 10. prosince v 15 hodin do kina Káčko, kam po projekci filmu Hurvínek a kouzelné muzeum přijde Mikuláš s dárečky. V tentýž den se uskuteční také adventní koncert – P.U.D.U. s klavíristkou Michaelou Augustinovou v kostele sv. Mikuláše. Začíná v 17 hodin a dobrovolné vstupné bude věnováno nadačnímu fondu Přátelé dobřanských varhan.

Adventní program v Dobřanech nabízí  až do Štědrého dne několik dalších  kulturních akcí. Konkrétně    to budou další adventní koncerty v kostele sv. Mikuláše, na Štědrý den  se můžete podívat na živý Betlém, který bude umístěn na dvoře  ZUŠ J.S. Bacha Dobřany. V tentýž den bude v kině Káčko připravena filmová projekce pro všechny, kteří si chtějí zkrátit čas při čekání na Ježíška.