Obrovská ztráta pro Plzeň. Krmenčík má mít poraněné vazy v koleni, skončila pro něj sezóna

foto: FCVP

Když ve včerejším zápase domácího poháru proti Baníku nebyl Michael Krmenčík ani na lavičce, mnozí fanoušci Viktorie ani netušili, jaký důvod byl za jeho nenominací k zápasu. Útočník Viktorie Plzeň má poraněné vazy v koleni a s velkou pravděpodobností pro něj skončila sezóna.

Vyšetření magnetickou rezonancí odhalilo u pětadvacetiletého útočníka vážné poranění kolene. Přetržený zkřížený vaz na levé noze si vyžádá operaci a několikaměsíční rehabilitaci. „Je velmi pravděpodobné, že tato sezona již pro Michaela bohužel skončila,“ potvrdil mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Samotný hráč, jenž tak včera sledoval pohárový duel pouze z tribuny, již hledí do budoucna. „Takový je prostě fotbal, mrzí mě to, ale nic s tím nenadělám. V nejbližších dnech mě čeká operace, následně se zaměřím na kvalitní rehabilitaci a budu tvrdě makat, abych se brzy vrátil v plné síle na hřiště,“ uvedl Michael Krmenčík. „Děkuji i všem našim fanouškům, kteří mě podporují a poslali mi velké množství zpráv. To mě posiluje a dělá velkou radost,“ uzavřel útočník.