Obránce Plzně Havel má zlomený nos a otřes mozku. Omluvu Ramose přijímá

foto: ilustrační

Obránce Viktorie Plzeň Milan Havel má po zákroku obránce Sergio Ramose ve středečním zápase Ligy mistrů zlomený nos a prodělal lehký otřes mozku. Do pátečního rána zůstane v nemocnici.

Milan Havel nastoupil do utkání s Realem Madrid v základní sestavě. Ještě v průběhu prvního poločasu jej však trenér Pavel Vrba musel vystřídat. Na vině byl souboj s obráncem Sergio Ramosem ze 13. minuty, v němž záložník Viktorie obdržel úder loktem. „Milan ihned odjel do nemocnice, kde vyšetření ukázalo zlomený nos a lehký otřes mozku. Pro jistotu zůstane v nemocnici do pátečního rána,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Ihned po zápase si Sergio Ramos vyžádal telefonní kontakt na Milana Havla, aby se mu osobně omluvil. „Ještě večer mi od něj přišla sms. Omluvu přijímám, nic mu nezazlívám. Takové věci se občas ve fotbale stávají,“ vysvětluje hráč Viktorie, který doufá, že bude brzy plně v pořádku. „Není to nic hrozného, věřím, že brzy budu v pořádku. A děkuju všem fanouškům, kteří mně poslali řadu povzbuzujících zpráv,“ vzkazuje z nemocnice Milan Havel.