Nová sezóna se kvapem blíží, vstupenky na zápas s Olomoucí jdou do prodeje

Necelé tři týdny zbývají do ostrého startu nové sezony FORTUNA:LIGY. V sobotu 13. července přivítá Viktorka v Doosan Areně Sigmu Olomouc. Vstupenky na zápas budou v prodeji od čtvrtka 27. června. Pokladny se otevřou v 9 hodin.

Viktoriáni vstupují do finální části letní přípravy. Dnes odjeli na herní kemp do rakouského Westendorfu, kde budou ladit formu na ostrý start sezony. „Pauza při zranění byla dlouhá. Trpěl jsem, když jsem nemohl klukům pomoci přímo na hřišti. O to víc se nyní těším, až to opět zažiju, plné tribuny, naše fanoušky,“ prohlásil plzeňský útočník Michael Krmenčík, který se na hřiště vrací po dlouhé absenci zaviněné vážným zraněním kolene.

 „Těším se moc. Jsem zvědavý na atmosféru. Když jsem zde hrával jako soupeř, vždy byla skvělá. A teď to poprvé zažiju v dresu Viktorky, mám z toho trochu husí kůži, jen když o tom mluvím,“ usmívá se další z posila, rychlonohý Ondřej Mihálik.

Pokud byste si kromě zápasu s Olomoucí chtěli zajistit své místo v Doosan Areně na všechny zápasy, stále máte možnost pořídit si i celosezonní permanentku. Této možnosti do této chvíle využilo téměř 6300 viktoriánů a zbývají ještě volná místa. Pořídit si ji můžete osobně ve Viktoria shopu, nebo pohodlně z domova online.

1. časová vlna (27. 6. – 2. 7.)

1. kategorie    230 Kč
2. kategorie    200 Kč
3. kategorie    160 Kč
4. kategorie    130 Kč

2. časová vlna (od 3. 7)

1. kategorie    300 Kč
2. kategorie    270 Kč
3. kategorie    230 Kč
4. kategorie    200 Kč