Německé lázně prahnou po českých turistech. Představí se v Plzni

Prezentace lázeňského rezortu Bad Birnbach se uskuteční v sobotu 14. září od 10 do 17 hodin v Regionálním informačním centru Plzeňského kraje a Bavorska na náměstí Republiky 17 v Plzni.

V rámci této prezentace je mezi 11. a 12. hodinou na programu i informační seminář. Těšit se můžete na zajímavou přednášku z oblasti lázeňství, po které následně proběhne i společná diskuze s hlavními představiteli lázní Bad Birnbach. Čeká na vás drobné občerstvení, soutěže o luxusní wellness pobyty a pro každého účastníka jsou připravené slevové kupóny do lázní Bad Birnbach.

Na informační seminář a prezentaci lázní Bad Birnbach je žádoucí se předem přihlásit, a to do 5. září. Více informací na info.plzen@bavorskelesy.cz nebo na tel.: 724 888 069.

Regionální informační centrum Plzeňského kraje a Bavorska slouží již několik let k prezentaci měst, obcí, akcí a turistických možností nejen v celém Plzeňském kraji, jakož i o prezentaci Bavorska, jakými jsou například turistické zajímavostih, volnočasové vyžití pro všechny věkové kategorie. Zde vám poradí, kam například na kolo, za pěší turistikou, dají tipy na aquaparky, na nákupy a poradíme kam za kulturou či jaké navštívit muzeum. Nadšenci sportu zde získají tipy na ubytování a sportovní vyžití. Na jednom místě zde najdete nejen propagační materiály a mapy, ale i personál, který vám ochotně s naplánováním výletu, či pobytu v Bavorsku pomůže.