Nemáte nápad na originální dárek? Co takhle thajská masáž?

Thajské masáže Plzeň

Masážní salón v Plzni na Doubravce ve Smrkové ulici zve k návštěvě vás a nebo někoho blízkého, koho obdarujete krásným vánočním dárkem – poukazem na skvělou hodinovou masáž. Vybrat si můžete tradiční thajskou masáž, olejovou masáž, masáž pro maminky, masáž zad speciál nebo čínskou masáž chodidel.

Historie salónu se začala psát v roce 2004 a za tu dobu si získal v Plzni prestižní jméno a pyšní se velkým množstvím věrných klientů, kteří sem chodí pravidelně již od začátku. Masáže provádí výhradně rodilé Thajky s certifikací prestižní chrámové školy Wat Pho v Thajsku.

Základem všech masáží je Thajská masáž. Jedná se o metodiku práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Sestava thajské masáže začíná v uvolněné poloze na zádech s prací na přední části těla. Rytmickým houpavým pohybem masér zpracovává chodidla, pokračuje uvolňující prací na energetických liniích. Sestava vrcholí velkými jógovými ásanami, kterých netrénovaný člověk sám nedosáhne. Masér používá celého těla, ale doteky chodidel či loktů jsou vždy cílené a není používáno násilné manipulace.

Přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami není tradiční masáž vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného. Vidíte-li dobrého maséra/ku při práci, můžete mít pocit, že tradiční masáž je vlastně meditací.

Přímo na recepci  můžete zakoupit originální dárek pro vaše blízké – dárkové poukazy na jednotlivé druhy masáží. Nebo si je můžete zakoupit online v sekci Prodej dárkového poukazu a vše vyřídit v pohodlí vašeho domova.

Thajské masáže Plzeň
Smrková 23a
312 00 Plzeň

tel.: + 420 377 471 004
gsm: + 420 724 342 635

e-mail: doubravka@thai-plzen.cz
Provozní doba: pondělí – neděle: 9:00 – 21:00

Jak se sem dostanete?
Trolejbus č. 13 směr Doubravka, vystoupit na zastávce Ke Špitálskému lesu, odtud pěšky cca 50 m. Případně trolejbus č. 16 směr Doubravka, vystoupit na zastávce Ul. Družby, či IV. poliklinika, dále pěšky asi 500 m.