Nedělní odpoledne Michaela Krmenčíka: Hattrick a oslava s dcerou

foto: FCVP

Druhý hattrick v životě zaznamenal v nedělním duelu proti Mladé Boleslavi plzeňský forvard Michael Krmenčík. Loni třemi góly sestřelil Duklu, teď díky němu Viktoria vyhrála jednoznačně 6:1. „Konečně jsme vyhráli o více než jeden gól,“ těšilo bezprostředně po utkání Michaela Krmenčíka, který oslavil vítězství s půlroční dcerou v náručí.

foto: FCVP

Cítil jste už od začátku, že to bude váš zápas?
Hlavně jsem chtěl vyhrát. A jestli to byl můj zápas, není podstatné. Řekl bych to tak, že to byl zápas nás všech. Zvládli jsme to dobře a zaslouženě vyhráli.

Pomohl vám k vysokému vítězství herní styl soupeře, který jen nebránil?
Boleslav byla namlsaná z předchozího utkání, kdy vyhrála 6:1. Asi si to s námi chtěli rozdat na férovku. Trenér nás ale výborně připravil, věděli jsme, jakým způsobem na soupeře hrát. Hlavně v druhé půli se nám to skvěle dařilo. Těžili jsme z jejich chyb, a proto jsme nastříleli tolik branek. Navíc jsem vstřelil druhý hattrick. Je to pěknej pocit.

Mohl jste dokonce vstřelit čtyři góly, ale v další velké šanci jste nastřelil jen obránce Chaluše. Mrzí to hodně? 
Ty vogo, hodně mě to mrzí. Koukal jsem na tu situaci na velké obrazovce, Chaluš udělal skluz, ani nevěděl, na jakou stranu ho dělá, a levačkou jsem ho trefil do nohy. Byl to jasnej gól.

Je takovýto zápas velkým povzbuzením před sobotním zápasem se Slavií? 
Řekl bych, že jo. Osobně se na utkání strašně moc těším. Bude to svátek fotbalu, větší zápas v české lize neexistuje. Řadím to výš než derby. Doufám, že to bude slast pro oči.