Nečekaný plzeňský střelec Allen: Hattrick je jediným kladem zápasu

foto: HC Škoda Plzeň

Hokejisté Škody Plzeň prohráli v prvním semifinále Champions Hockey League na ledě Frölundy 3:6,v odvetě tak musí vstřelit minimálně o tři branky více než soupeř, aby šel duel alespoň do prodloužení. „Nevzdáme to,“ říká Conor Allen, který vstřelil na ledě švédského celku hattrick.

Byl jediným střelcem, pouze Conor Allen překonal švédského brankáře Gustavssona. A to hned třikrát. „Samozřejmě je pro mě hattrick kladem této prohry. Také si myslím, že máme na čem stavět. Naštěstí pro nás se hraje odvetným systémem, takže před sebou máme ještě jeden zápas. Čekají náš další tři třetiny proti stejným protihráčům. Z jejich hry jsme se toho dost naučili, abychom jim příští týden před domácími fanoušky připravili opravdu těžký zápas,“ prohlásil plzeňský bek.

Kudy podle Allena vede recept k postupu? „Myslím si, že musíme hrát do těla, abychom je dostali ze hry, aby jen odhazovali puky. Když na ně tvrdě vlítneme, což vím, že dokážeme, tak si myslím, že je vykolejíme a budeme mít šanci na vítězství,“ uvedl Allen.