Násilník v lese u Sulkova zbil a okradl prostitutku, pak ji vyhodil z auta

Prostituci se daří na výpadovce z Plzně na Domažlice -

Na sexuálních službách se domluvil s prostitutkou zatím neznámý muž. Dvaačtyřicetiletou ženu z Tachova nabízející své tělo na okraji Plzně odvezl svým vozem do lesního porostu poblíž obce Sulkov. Ještě předtím po cestě ale uzamkl u auta centrální zamykání a rychlou jízdou zamířil k lesu. O několik okamžiků se ukázalo, že o sex tento klient rozhodně neměl zájem.

Po zastavení vozidla muž vyzval prostitutku, aby mu vydala vše, co u sebe má. Sáhl jí do kapsy u bundy, odkud vytáhl mobilní telefon a finanční hotovost ve výši 1800 korun. „Žena mu v tom chtěla zabránit a chytila si kapsu. Nepodařilo se jí to a muž ji při tom hřbetem ruky udeřil do tváře. Násilníkovi to nestačilo a požadoval po své oběti ještě prstýnek, který měla na levé ruce. Poškozená se bránila, ale pachatel ji jednou rukou chytil za zápěstí a druhou rukou stáhnul prstýnek,“ popsala loupež mluvčí policie Michaela Raindlová.

Když násilník obral svoji oběť o všechny její cennosti, odemkl vozidlo, ženu vyhodil ven a z místa odjel. Policisté se případem nadále zabývají a po pachateli loupeže teď pátrají.