Náhodní svědci našli poblíž areálu Na Lopatárně mrtvolu muže

Na místě nálezu těla mrtvého muže teď zasahují kriminalisté a policisté. Foto: Pavlína Polatová

Mrtvolu neznámého muže našli náhodní svědci při odpolední sobotní procházce v Plzni pod mostem v Těšínské ulici nedaleko bývalého plaveckého areálu Na Lopatárně. Nález okamžitě nahlásili policii. Mrtvola ležela podle informací z místa činu na boku nedaleko od garáží. Tělo bylo přikryté starými hadry. Na obličeji muže byla vidět krev. Na místě právě teď zasahují policisté a kriminalisté. Okolí garáží je obehnané policejní páskou. Nelze vyloučit, že se muž stal obětí násilného trestného činu.

Nedaleko od místa nálezu těla táboří bezdomovci. Policisté odvezli k výslechu dva bezdomovce, dalšího odvezla záchranka, protože měl zdravotní problémy. Kriminalisté zatím nespecifikovali, zda je mrtvý muž také z okruhu bezdomovců. Více o způsobu jeho smrti napoví nařízená pitva. O případu jsme informovali jako úplně první.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.