Na stavebním veletrhu nejvíce zaujaly chytré zámky

Na letošním mezinárodním veletrhu For Arch, který se uskutečnil 17.-21. září 2019 na pražském výstavišti v Letňanech, prezentovalo plzeňské KLÍČOVÉ CENTRUM kompletní zabezpečení pro domácnosti i firmy.

Jednoznačně největší zájem byl o chytrý zámek s možností ovládání smartphonem – NUKI. Na rozdíl od jiných zámků s podobnou funkcí jej totiž zvládne každý během pár minut namontovat sám a uživatelsky velmi jednoduchá aplikace v češtině Vás provede celým nastavením.

Zaujaly ale i ostatní varianty elektronického ovládání vstupu, například inteligentní klika ILS, která se díky svému odolnému provedení skvěle hodí na vstupní dveře rodinných i bytových domů a umožňuje odemykání čipy v podobě karet, přívěšků, náramků i nálepek na telefon.

Setkali jsme se také s řadou zájemců o kamerové systémy pro domácnosti, i o vysoce bezpečné certifikované trezory BURG-WÄCHTER německé výroby. Svým neobvyklým vzhledem zaujaly také designové poštovní schránky BURG-WÄCHTER. Na špičkové bezpečnostní vložce CISA AP4 S jsme předváděli v současnosti používané způsoby ochrany před překonáním vložky i kopírování klíče.

Radili jsme ohledně zabezpečení vstupních dveří do domu nebo bytu a vysvětlovali výhody systémů generálního klíče i možnosti elektronických přístupových systémů. Velice nás potěšil velký zájem z řad majitelů bytů, rodinných i bytových domů, ale i podnikatelů provozujících penziony či majitelů a správců různých firemních objektů. Všem návštěvníkům děkujeme a těšíme se na Vás na některém z dalších ročníků For Archu!

Neměli jste čas navštívit For Arch? Nevadí! Navštivte prodejnu KLÍČOVÉHO CENTRA v Plzni (Žatecká 8) a všechny uvedené produkty Vám rádi předvedeme přímo zde v Plzni.

PR