Na odvetu 3. předkola LM Plzně s FCSB je zatím prodáno zhruba 8000 lístků

ilustrační foto

Jeden z nejdůležitějších zápasů sezony se blíží. Viktoria ve středu ve 20:15 přivítá na svém hřišti rumunský celek FCSB. Úvodní duel v Bukurešti skončil 2:2, odveta bude jistě velmi náročná. Lístky na prestižní duel jsou stále v prodeji.

Během úvodního duelu v Bukurešti byla pořádně divoká atmosféra, která hnala domácí tým za vyrovnáním. Na podporu fanoušků v odvetě věří i viktoriáni. „Bylo by skvělé, kdybychom i my soupeři ukázali, jaké fanoušci umí vytvořit peklo v Doosan Areně,“ těší se útočník Michael Krmenčík. „Odveta bude náročná. Věříme ovšem, že společně s vámi v zádech se o postup do čtvrtého předkola popereme,“ vybízí útočník, jenž se zatím trefil v obou soutěžních zápasech nové sezony.

Na podporu příznivců se těší také stoper Lukáš Hejda. „Udělalo by nám radost, kdyby se podařilo stadion vyprodat. Už během zápasu s Duklou to bylo skvělé, snad to ve středu bude taky takové, “ zve Hejda diváky na stadion. V tuto chvíli je prodáno 7800 vstupenek, stále jich je tedy dostatek. „Věříme, že si naši fanoušci nenechají takto významný a důležitý zápas ujít a přijdou. Vstupenky je možné zakoupit každý den na pokladnách Doosan Areny či na prodejních místech Plzeňské vstupenky,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Ceny vstupenek jsou 220, 270, 360 a 460 Kč, prodávají se do vyprodání kapacity stadionu.