Na Nový rok neznámý řidič poničil kruhový objezd v Domažlicích. Policisté hledají svědky

foto: Policie ČR

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, která se stala dne 1. ledna 2019 v době od 01:00 hodin do 08:30 hodin v Domažlicích na kruhovém objezdu na výjezdu do ulice U Zimního stadionu.

„Neznámý řidič s nezjištěným osobním vozidlem při vyjíždění z kruhového objezdu do ulice K Zimnímu stadionu z nezjištěných důvodů nezvládl řízení, vyjel vlevo na vyvýšený ostrůvek, kde přední částí vozidla narazil do sloupku, na kterém byly umístěny svislé dopravní značky Přikázaný směr objíždění vpravo a Směrovací deska se šikmými pruhy,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová s tím, že škoda na dopravním značení byla vyčíslena na 5 tisíc korun. „Na místě dopravní nehody nezastavil a neoznámil, ačkoliv měl povinnost ji oznámit policii, neboť došlo ke škodě na příslušenství pozemní komunikace, které je majetkem třetí osoby,“ dodala mluvčí.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.