Na návštěvu Svaté Kateřiny nebude řidič vzpomínat dobře. Přišel o věci za 93 tisíc

Ze zaparkovaného auta ve Svaté Kateřině se ztratily peníze v cizí měně. Majitel přišel i o platební kartu, tablet, hodinky a oblečení. Způsobená škoda se pohybuje kolem 93 tisíc korun.

Borští policisté se zabývají případem vloupání do osobního vozidla, který se stal prvního září letošního roku v obci Svatá Kateřina. „Do zaparkovaného osobního vozidla značky Alfa Romeo vnikl dosud neznámý pachatel a ze sedadel a zavazadlového prostoru odcizil finanční hotovost ve výši 1 300 švýcarských franků, 90 euro, platební kartu, tablet, hodinky a oblečení,“ informovala policejní mluvčí Dagmar Jiroušová. Majiteli tak způsobil celkovou škodu za více než 93 000 korun. Borští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Po pachateli a odcizených věcech pátrají.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.