Na nádvoří pivovaru si budete moci dát pivo s rektorem

foto: ZČU
Oblíbená akce Západočeské univerzity Pivo s rektorem se v úterý 2. října na nádvoří Plzeňského Prazdroje uskuteční už potřetí. Opět po roce ochutnají studenti Západočeské univerzity jedenáctistupňový světlý ležák Excelent určený jen jim. Začátek akce je v 16 hodin.

Na výrobu ležáku dohlížel jako tradičně rektor ZČU Miroslav Holeček, protože várka je jedinečná a zraje právě pro tuto příležitost. „Pivo s rektorem se stává tradiční akcí naší univerzity a pro mě osobně je toto setkání velmi příjemnou událostí. Oba předchozí ročníky ukázaly, že studenti vítají příležitost neformálně se setkat a popovídat si. Kladou mi nejrůznější dotazy a přicházejí s cennými postřehy a návrhy. Atmosféra je vždy velmi přátelská, což je jistě dáno i tím, že se setkání může odehrávat v příjemném prostředí, které pro nás vždy připraví plzeňský pivovar,“ nechal se Miroslav Holeček slyšet před necelým měsícem ve varně Gambrinus.

Chybět nebude ani hudba – letos ji obstarají kapely 7’Znamení, Cliché, Chicken Hell a Zastodeset.  Studentům opět jako vstupenka poslouží jejich JIS karta, po jejímž předložení má každý nárok na dvě piva.