Na koupališti ve Starém Plzenci řádil zloděj, z kiosku vybral věci za 120 tisíc

ilustrační foto / plzen.cz

Policisté z obvodního oddělení Plzeň Slovany se zabývají případem krádeže věcí z kiosku, který stál ve Starém Plzenci na místním koupališti. Dosud neznámý pachatel bral vše, co mu pod ruku přišlo. Výčet odcizených věcí se nevejde téměř na stránku A4.

Pachatel překonal za pomocí síly řetěz u vstupních vrátek souvislého oplocení a vstoupil na pozemek, kde se nacházel kiosek. „Následně se proboural do vnitřních prostor, odkud odcizil zboží v hodnotě přes 120 000 korun. Kávovar, repro bedny, kufřík s nářadím, piva, sušenky, skleničky, alkoholické nápoje, balení hranolek, rozkládací lehátka,nanuky a další desítky zboží skončily v rukou pachatele či pachatelů,“ uvedla policejní mluvčí Hana Rubášová. Policisté na místě zajistili maximální počet stop a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Jelikož byla krádeží způsobena větší škoda, hrozí pachateli trest odnětí svobody až na 5 let.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.