Na Depo street food market dorazí tři desítky prodejců

ilustrační

Na oslavu vzniku republiky 28. října nabídne DEPO2015 už tradičně všem milovníkům dobrého jídla pestrou ochutnávku zajímavostí, které lze zakoupit v pouličních občerstveních po celém světě.

Na místě ochutnáte lahůdky bister a food trucků s rychlým, ale zároveň kvalitním jídlem, které lze připravit přímo před hosty, zároveň je nenáročné na konzumaci a cenově dostupné. Letošní novinkou je show molekulární kuchyně! Speciálně upravená vozidla pro přípravu a prodej jídla zaparkují po celém nádvoří, další stánky zaplní autobusovou halu, kde bude přichystané i sezení a hudba. Celkem vás čekají tři desítky prodejců s nejrůznějšími dobrotami.

Představí se jak česká, tak asijská či americká kuchyně. Své speciality představí kuchaři ze Srí Lanky, Bolivie, Španělska či Francie. Těšit se můžete na burgery a hot dogy, sendviče, francouzské palačinky, veganskou i vegetariánskou kuchyni, RAW zákusky, bio a bezlepkové potraviny, maso z grilu, preclíky na slano i sladko či nejrůznější sladkosti, čerstvě pražené oříšky a výborné šťavnaté datle.

Kromě lahůdek čeká návštěvníky kulturní program v podobě nové interaktivní hry „Jak se točí peníze“, která je určena především dětem, ale bude bavit i rodiče. V rámci Plzeňských oslav vzniku republiky je vstupné za zvýhodněnou cenu 28 Kč. Vstup na DEPO Street food market je zdarma, otevřeno je 10:00-20:00.