Muž z Prahy se ztratil. Naposledy ho viděl před měsícem bratr v Plzni na Lochotíně

Policie České republiky pátrá po jednapadesátiletém Romanu Pešulovi, který byl před měsícem naposledy viděn v Plzni na Lochotíně na adrese svého bratra.

Radim Pešula.

Hledaný Radim Pešula se narodil 22. srpna 1967, trvalé bydliště Praha 3, Libická 1920/3.

Pohřešovaný muž je štíhlé postavy vysoké cca 170 -180 cm, má hnědé oči a rovné dlouhé šedé vlasy. Je zdánlivého stáří 55 až 60 let. Velkým poznávacím znamením je tetování na levé paži, a to široký černý proužek a dále v oblasti levé lopatky, kde má znázorněno čínské znamení. Pohřešovaný muž nosí dioptrické brýle.

„Naposledy byl pohřešovaný muž spatřen dne 27. prosince 2018 na adrese svého bratra v Plzni, ul. Elišky Krásnohorské a naposledy byl telefonicky kontaktní dne 3. ledna 2019 ve 13 hodin, kdy měl hovořit se svým bratrem. Popis oblečení a bližší popis pohřešovaného není policistům znám,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.