Muž měl nastoupit do vězení, ale slehla se po něm zem

Věznice Bory. Foto: M. Osvaldová

Policisté vyhlásili pátrání po osmatřicetiletém Lukáši Holubovi z Plzeňska, který se vyhýbá nástupu do vazby.

Lukáš Holub se narodil 7. 4. 1981 a je ze severního Plzeňska. Má trvalou adresu v obci Třemošná, na adrese se ale nepohybuje.

Hledaný je střední postavy kolem 185 cm. Má modré oči, krátce střižené hnědočerné vlasy jeho obdélníkový obličej doplňují úzká ústa a hnědošedé strniště. „Zvláštním znamením muže jsou tetování po celém těle, které má na levém předloktí – oranament, levé nadloktí – hlava muže, pravé rameno – ornament, pravé nadloktí – nápis omerta a ENGLAND, levé lýtko – ornament a na levé straně krku kaňka,“ sdělila policejní mluvčí Iveta Kořínková

Lukáš Holub je toxikoman a jeho současný pobyt není znám. „Muž se vyhýbá trestu a kontaktu s policií. Na mladého muže vydal Okresní soud Plzeň-město příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody za majetkový delikt,“ dodala policejní mluvčí.

Policie žádá všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu hledané osoby, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158.