Mladá žena zahynula v noci u Třemošné, spadla z motorky a smetlo ji auto

AKTUALIZOVÁNO: Mladá žena zahynula v sobotu hodinu před půlnocí při dopravní nehodě, která se stala na silnici I/27 u Třemošné. Záchranáři transportovali do plzeňské fakultní nemocnice dvaatřicetiletého muže se středně těžkým zraněním. Žena podlehla na místě zraněním neslučitelným se životem. Informovala o tom mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

„Ze zatím zjištěných skutečnosti vyplývá, že řidič motocyklu (32) jedoucí ve směru jízdy od Kaznějova na Třemošnou na komunikaci z přesně nezjištěných příčin havaroval. Došlo k pádu spolujezdkyně (23) do protisměrného jízdního pruhu, kde se následně střetla s projíždějícím osobním vozidlem. Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem. Řidič motocyklu upadl na vozovku ve svém směru jízdy a utrpěl zranění. Dechové zkoušky provedené na místě u obou řidičů měly negativní výsledek. Je nařízena soudní pitva,“ informovala mluvčí policie Pavla Burešová.

Komunikace I/27 byla v noci uzavřena, řidiči jedoucí na Most, museli zvolit objízdnou trasu a odbočit na křižovatce na obchvatu Třemošné U Diany. Řidiči jedoucí od Mostu na Plzeň na křižovatce Horní Bříza/Obora. Později v noci mluvčí dodala, že silnici I/27 se podařilo po zlikvidování následků nehody opět zprůjezdnit od 02.30 hodin.