Miroslav z Chotěšova je nezvěstný. Měl psychické problémy

Ilustrační foto

Odešel v pondělí brzy ráno od své přítelkyně a slehla se po něm zem. Policisté České republiky pátrají po čtyřiačtyřicetiletém Miroslavu Babjákovi z Chotěšova.

Kriminalisté z 1. oddělení obecné kriminality Plzeň-venkov vyhlásili celostátní pátrání po pohřešovaném Miroslavu Babjákovi, narozeném 18. 11. 1974, trvale bytem Plzeň, Tachovská 1385/67, t. č. bytem Chotěšov, Revoluční č. 404.

Muž, po kterém policisté pátrají, by měl být ve věku 44 let. Je kolem 170 centimetrů vysoký, štíhlé postavy. Má zelené oči a užívá dioptrické brýle. Jeho hnědé vlasy jsou krátce a vousy – strniště.

Pohřešovaný byl naposledy viděn dne 5. 8. 2019 zhruba v 05:30 přítelkyní v místě jejich současného bydliště – Chotěšov, Revoluční 404, kdy odjel do zaměstnání služebním vozidlem zn. Nissan X-Trail 2.0 DCI, rz 4U92005, barva šedá. „Do zaměstnání však nedorazil, do současné doby se nevrátil ani zpět do místa bydliště a ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Mobilní telefon má nedostupný,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Kořínková. Pohřešovaný měl podle oznamovatelky psychické problémy, vyvolané stresem v zaměstnání. Léky neužívá. Při odchodu do zaměstnání měl na sobě červené tričko se symbolem v přední části modrého A s bílým lemem, riflové tříčtvrteční kalhoty a černé sportovní boty zn. Adidas. S sebou měl černou látkovou brašnu s notebookem.

Jakékoli informace o pohybu či výskytu prosím sdělte na kterékoliv policejní stanici nebo na lince 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci.