Město her aneb Prázdniny na Boleváku se blíží. Zahrají o5 a Radeček nebo Eddie Stoilow

O5 a Radeček / foto: Lukáš Dvořák

AKTUÁLNÍ INFORMACE o akcí Město her aneb Prázdniny na Boleváku >>> Město her aneb Prázdniny na Boleváku aktuální letošní program

V sobotu 23. července ožije pláže Ostende na Velkém boleveckém rybníku v Plzni tradiční a oblíbenou prázdninovou akcí pro celou rodinu s názvem Město her aneb Prázdniny na Boleváku. Začíná se v 10 hodin.

eddie stoilow
foto: eddiestoilow.com

Postupně vystoupí skupiny Eddie Stoilow – Skokani roku 2012 v anketě Český slavík, dále kapela ze Šumperku O5 a Radeček, která určitě zahraje i svůj obrovský hit z loňského roku Vloupám se nebo Pestalozzi, skupina napůl z Plzně a napůl z Karlových Varů. Těšit se můžete i na mladého, teprve 22tiletého zpěváka Pavla Calltu, který loni vydal své debutové album Momenty.

Odpolední program, zaměřený především na děti nabídne divadelní, taneční a hudební vystoupení. Připraveny budou zábavné atrakce, například autodrom nebo skákací hrad, nebudou chybět soutěže o zajímavé ceny. Na návštěvníky samozřejmě čeká množství stánků s dobrým jídlem a pitím. Město her aneb Prázdniny na Boleváku bude moderovat osvědčená a oblíbená dvojice Patricie Solaříková a Aneta Krejčíková.

>>> Město her aneb Prázdniny na Boleváku

 

MESTO_HER