Město her aneb Prázdniny na Boleváku: Dorazí opět několik tisíc návštěvníků?

Město her aneb Prázdniny na Boleváku
Město her aneb Prázdniny na Boleváku

AKTUÁLNÍ INFORMACE o akcí Město her aneb Prázdniny na Boleváku >>> Město her aneb Prázdniny na Boleváku aktuální letošní program

Tisíce lidí, kvalitní hudba i další doprovodné akce. Tak to zajisté bude opět vypadat v sobotu 22. července 2017 od jedenácti hodin na plzeňském Boleváku , kde se bude konat tradiční populární akce Město her aneb Prázdniny na Boleváku.

O této akce v minulých letech:

AKCE v Plzeňském kraji? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzeňském kraji naleznete na informačním zpravodajském portálu plzen.cz. AKTUÁLNÍ AKCE A UDÁLOSTI.

Informace o akci >>>  Město her aneb Prázdniny na Boleváku  v roce 2014 – 2015 – 2016

Slovenská kapela No Name byla jednou z největších hvězd letošního ročníku open-air festivalu Město her aneb Prázdniny na Boleváku. Na tradiční a populární akci dorazilo 17 tisíc návštěvníků. Celým dnem provázelo sehrané duo Gabriela Partyšová, Jaro Slávik.

plzen_cz_GP9Letošní ročník nabídl hned několik, pro návštěvníky pozitivních, změn. Místo stánků s běžným občerstvením přibyly dvě restaurace, které poskytly ve svém mobilním food court kvalitní catering tak, jako v kamenné restauraci. Catering pro návštěvníky poskytovala restaurace hotelu U Zvonu  a EL Cid La Provence. Novinkou bylo také třetí pódium se zaměřením na divadelní představení, kde vystupovaly regionální divadelní spolky. Na své si přišly především děti, pro které bylo připraveno několik pohádkových příběhů s loutkami i živými herci. Hlavní pěveckou hvězdou festivalu pak byla slovenská kapela No Name, kromě party kolem Igora Timka vystoupily na Boleváku také kapely Semtex, Žblebt, Redball či Kamelot s Romanem Horkým.

Open-air akce „Město her aneb Prázdniny na Boleváku“ se tradičně konala  v prostoru celého areálu Velkého Boleveckého rybníka na pláži Velkého Boleveckého rybníka. Jde o jednu z největších a nejnavštěvovanějších letních akcí, na kterou se sjíždějí lidé všech věkových kategorií z celého Plzeňského kraje. Program letošního ročníku se odehrával na třech scénách – oproti minulým ročníkům přibyla k hlavní a malé scéně ještě scéna divadelní, kde byl program směřován především na dětskou část publika. Návštěvníky přišli pozdravit také primátor Martin Baxa, náměstek Pavel Šindelář, radní kraje Václav Šimánek, starosta MO Plzeň 1 Miroslav Brabec s místostarostou Jiřím Uhlíkem.

Město her aneb Prázdniny na Boleváku fotogalerie z roku 2015.