Město her aneb Prázdniny na Boleváku 2016

Foto: Marie Osvaldová

AKTUÁLNÍ INFORMACE o akcí Město her aneb Prázdniny na Boleváku >>> Město her aneb Prázdniny na Boleváku aktuální letošní program

Město her aneb Prázdniny na Boleváku 2016

Město her aneb prázdniny na Boleváku 2016
Město her aneb prázdniny na Boleváku 2016

Informace z této AKCE V Plzni v minulém roce: Město her aneb Prázdniny na Boleváku 2015

Tisíce lidí, kvalitní hudba i další doprovodné akce. Tak to dnes mělo vypadat na plzeňském Boleváku, kde se konala tradiční populární akce Město her aneb Prázdniny na Boleváku. Pořadatelům ale udělalo čáru přes rozpočet počasí, a tak musela být kvůli bezpečnosti část programu zrušena.

DSC_0021-21Na dětské i dospělé návštěvníky čekal na velké pláži Boleveckého rybníku od 10 do 23 hodin nabitý program, který se odehrával na třech scénách. Na hlavní stage se měli postupně představit Seezy a Mársy, David Deyl, Agnes Rock, Pilsen Queen Tribute revival a jako hlavní hvězda Ewa Farna. Počasí bylo ale proti. Silný vítr si pohrával s hlavní scénou, šermíři a David Deyl ještě v programu vystoupili, poté už ovšem museli pořadatelé zasáhnout. Nedostalo se tak na hlavní hvězdu Ewu Farnou či Pilsen Queen Tribute revival. „Bohužel jsme museli kvůli silnému větru zrušit část programu. Mrzí nás to, ale bezpečí učinkujících a návštěvníků bylo na prvním místě,“ prohlásil Radek Novák z pořadatelské společnosti Euronova. Celý program měl ukončit velkolepý ohňostroj, ani na DSC_0009-9ten se ale z bezpečnostních důvodů nedostalo. „Dohodli jsme se na přesunutí, ohňostroj mohou lidé shlédnout 1. srpna v centrálním parku na Lochotíně zhruba kolem půl 11 po promítání filmu Ledové království,“ dodal Novák.

Na malé stage, která byla před větrem více krytá, jelo vše bez omezení. Programem tam provázel plzeňský DJ Quaak, který se postaral o hudbu i zábavu. Kromě toho vystoupili instruktoři také fitness Filip Grznár a Radka Prášková.

Na divadelní stage si přišly na své především děti, na něž čekalo hned několik divadelních představení či výtvarných dílen a soutěží.

Kompletní fotogalerii z akce najdete zde.