Alfa – Omega servis & spol. představuje novou kávu VITO GRANDE

Videoprodukce a videomarketing, firma Alfa – Omega servis & spol. představuje na zpravodajském a informačním portálu Plzen.cz novou značkovou exkluzivní kávu Vito Grande, která se uchází o přízeň primárně na českém trhu, následně na trzích okolních zemí.

Zrnková káva Vito Grande, má exkluzivní balení v neprůhledném vrstveném sáčku, který zachovává kávě původní aroma a zabraňuje přístupu světla a vzduchu. Takto balená káva Vito Grande, splňuje požadavky na zachování jedinečnosti nejen na trhu, ale i u Vás v domácnosti.

Velkoobchodní balení kávy exkluzivní kávy Vito Grande, je v sáčku o hmotnosti 1000g. Je určeno pro bary, restaurace a kavárny, ale může si ji objednat i spotřebitel do domácnosti.

Balení exkluzivní kávy v sáčku o hmotnosti 250g je určeno pro labužníky, kteří si chtějí jednotlivé druhy kávy nejprve vyzkoušet a následně objednat požadované množství, dle chuti, kterou si vybrali.

Káva Vito Grande, pochází z italských pražíren v malých šaržích. Proto je nabídka kávy Vito Grande obměňována a může se lišit. Odlišnost je způsobena rokem sklizně, kvalitou úrody, počasím během zrání, atd.. Káva Vito Grande, nebude vždy stejná jako např. europivo.

Nabídka kávy se bude měnit dle oblíbenosti spotřebitelů. Budou uváděny jak novinky kávy Vito Grande, tak omezené šarže kávy Vito Grande, ale současně se budeme snažit o zachování dostupnosti nejvíce poptávaných druhů kávy Vito Grande.

Prodejem kávy se zabýváme několik let a provozujeme kamenný obchod s kávou, čajem a vínem v Plzni, v Kollárově ulici 12. Kávu Vito Grande proto doporučujeme jako exkluzivní !

AKCE e-shopu se zrnkovou kávou – dny Vito Grande:

  • Vážení přátelé dobré kávy, v souvislosti s tímto článkem E-shop s exkluzivní zrnkovou kávou oznamuje prodejní AKCI – při >>> Nákupu nad 1.500,-Kč   jakéhokoliv zboží v E-shopu Vito Grande včetně DPH získáte dárek: naši exkluzivní zrnkovou kávu Vito Grande Espresso Ambra 250 g.  Na akci je vyčleněno 100ks balení této kávy.   Dobrou chuť a příjemný zážitek z čerstvé kávy Vám přeje tým Vito Grande.   více »
Prodejna exkluzivní kávy v Plzni
Prodejna exkluzivní kávy v Plzni

Marketingové studio Alfa – Omega servis & spol. doporučuje firmám využít možnosti zveřejnění firemních AKCÍ i výhodných nabídek na portálu plzen.cz. Možnosti zveřejnění Vám zdělí redakce portálu >>>> kontakt na redakci portálu plzen.cz. Video prezentace lze po dohodě s redakcí televizního vysílání PLZEŇ TV také zařadit do reklamního spotu televize PLZEŇ TV. Video prezentace lze zveřejnit také zde na portálu plzen.cz v podobném PR článku (PR článek – Public relation – vztahy s veřejností – je nástroj marketingové komunikace). Máte-li zájem neváhejte a oslovte redakci >>> plzen.cz – kontakt.

SEO >>> zviditelnění v internetových vyhledávačích zajistí Alfa – Omega servis & spol. v součinnosti s firmou >>> Alfa – Omega servis.