Manželka je opilá a dělá bordel v parku, volal muž na tísňovou linku policie

Ilustrační foto

Policisty z Domažlic překvapil svým telefonátem na tísňovou linku muž (58), který nahlásil, že jeho manželka je opilá v nějakém parku, křičí u sochy a „dělá tam bordel.“ Do parku Antonína Příhody v Domažlicích ihned vyjela hlídka domažlických policistů, která tam na místě zajistila tři osoby pod vlivem alkoholu.

„Jednalo se o oznamovatele, jeho ženu (51) jejich syna (27). Ten měl na hlavě viditelné zranění, ale odmítal se nechat ošetřit, nespolupracoval s policejní hlídkou a jen sprostě křičel. Údajně měl být napaden nějakými cizinci. Neví však jak a kým. Po policii nic nepožadoval. Po výzvě se podrobil dechové zkoušce, která měla pozitivní výsledek 3,41 promile alkoholu v krvi. Poté souhlasil s ošetřením, a tak policisté přivolali zdravotníky,“ popsala neobvyklý incident mluvčí policie Dagmar Brožová.

Rovněž povedený tatínek se podrobil odbornému měření. U něj byl výsledek 1,99 promile alkoholu v krvi. Policistům uvedl, že všichni tři v parku popíjeli alkohol. „K napadení syna se však nedokázal vyjádřit, a to vzhledem k velkému množství vypitého alkoholu. Kvůli vypitému alkoholu také nebyla schopna dechové zkoušky matka. Opakovaně se jí nedařilo dechovou zkoušku dokončit. Policisté provedli šetření v okolí a událost zaevidovali,“ dodala mluvčí policie.