Náborová akce Týden hokeje slavila úspěch, v Plzni dorazilo přes 60 dětí

foto: HC Škoda Plzeň

Tréninková hala Home Monitoring Arény v Plzni se ve čtvrtek doslova hemžila malými hokejisty. Konala se tam už tradiční akce Týden hokeje, která má dětem přiblížit hokej a nalákat je ke sportu.

foto: HC Škoda Plzeň

Na celou akci se zaregistrovalo více než 60 dětí. V průběhu rozcvičování byl připravený i pro rodiče program, a to v podobě prezentace akce a představení klubu HC Škoda Plzeň. Rodiče získali podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pak už následovalo trénování na ledě. Spolu s hokejovými nováčky vyjeli na led také hokejisté mládežnických týmů HC Škoda Plzeň. Nechyběli ani zástupci extraligového kádru. Za dětmi dorazil Jaroslav Kracík a Roman Vráblík.

Pro účastníky Týdne hokeje byla i tentokrát připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásily do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1 500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.