Luxusní Bentley se časně ráno pod mostem srazil s Mercedesem

Na tomto luxusním automobilu vznikla škoda 500 tisíc korun. Foto: Policie ČR

Dva luxusní vozy značky Bentley a Mercedes se střetly pod železničním mostem mezi obcemi Loučim a Hluboká na Domažlicku. Výsledkem kolize je škoda vyčíslená na půl milionu korun. Nehoda, která se stala v pátek krátce před druhou hodinou ranní se obešla bez zranění.

Viníkem nehody na silnici I/22 se stala řidička (42) vozu značky Mercedes-Benz jedoucí ve směru od obce Loučim na Hlubokou. „V prostoru před železničním mostem nerespektovala svislou dopravní značku přednost protijedoucích vozidel, vjela mírně do protisměru a následně bočně narazila do protijedoucího osobního automobilu tovární značky Bentley Continental, které řídil muž (44),“ popsala nehodu mluvčí policie Dagmar Brožová.

Nehoda se stala pod železničním mostem u obce Loučim. Foto: Policie ČR

Po střetu se Bentley odrazil vpravo za pravou krajnici, kde narazil do zdi železničního mostu a následně narazil do dopravního zařízení. Oba řidiči vyvázli bez újmy na zdraví. Požití alkoholických nápojů u obou účastníků dopravní nehody vyloučila dechová zkouška. Zatímco na mercedesu vznikla škoda jen za 20 tisíc korun, škoda na Bentley Continental se vyšplhala na 500 tisíc korun. Dalších deset tisíc korun činí škoda na dopravním značení.

Foto: Policie ČR