Losování Ligy mistrů mohou fanoušci sledovat přímo u Doosan Arény i s hráči

foto: plzen.cz

Vysněný Real Madrid? Juventus s hvězdným Cristianem Ronaldem? Nebo znovu FC Barcelona či mnichovský Bayern? Jména soupeřů pro třetí účast v UEFA Champions League se všichni dozví ve čtvrtek 30. srpna. Klub připravil při této příležitosti pro fanoušky skvělou možnost, jak sledovat los z Monaka společně s vybranými hráči přímo u Doosan Areny.

Nachystána je samozřejmě velkoplošná obrazovka, na které budeme od 18:00 společně sledovat los z Monaka. Svůj komentář k hvězdným soupeřům přijdou samozřejmě přidat i vybraní hráči Viktorie, kteří budou vše glosovat přímo z pódia.

Na akci se však rozhodně vyplatí vyrazit již během odpoledne, doprovodný program startuje již v 16:30.

Fanoušci se budou moci například vyfotit s mistrovským pohárem, napsat jména vysněných soupeřů na červenomodré balonky, které těsně před losem společně vypustíme k nebi, vyzkoušet si rychlost střely či se pobavit při speciálních fotbalových hrách (obří lidský fotbálek). Chybět nebude ani dobrá hudba, malování na obličej, občerstvení a správně nachlazené pivo Gambrinus.

Hned po příchodu se ale všichni určitě musí zapojit do velké tipovačky. Postačí na připravený lísteček napsat trojice soupeřů a odevzdat hosteskám. Nejúspěšnější tipér se poté přímo na místě stane majitelem vůbec prvních vstupenek na domácí zápasy Viktorie v UEFA Champions League.

„Naším cílem je nabídnout fanouškům unikátní možnost sledovat los Ligy mistrů za přítomnosti vybraných hráčů, poslechnout si jejich bezprostřední reakce a samozřejmě si užít příjemné čtvrteční odpoledne i podvečer v barvách UEFA Champions League. Program je přizpůsobený tak, aby se bavila celá viktoriánská rodina od nejmenších až po zkušené fanoušky,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.