Lord of the Dance znovu v ČR. Vyhrajte vstupenky na plzeňskou show

Představení Lord of the Dance: Dangerous Games se při loňské jubilejní 10. sezóně v České republice dočkalo rekordní návštěvnosti a nyní se opět vrací. České turné začíná 9. května v Brně, pokračuje 10.5. v Ostravě, 12.5. v Pardubicích, 13.5. v Praze a končí 14. května 2017 v Plzni.

Zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy, nová hudba skladatele Gerarda Fahyho a 40 nejtalentovanějších mladých umělců z celého světa pod přímou režijní taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho – to je představení Dangerous Games.

Show plná klasických „riverdancing“ tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec, vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Soutěž

Podívejte se večer po 18. hodině na Plzeň TV. V průběhu vysílání vám bude sdělen číselný kód, s kterým můžete vyhrát. Pak už stačí jen odpovědět na soutěžní otázku: V kterém městě měla show Lord of the dance 2. července 1996 premiéru? Správné odpovědi, včetně soutěžního kódu posílejte na email soutez@plzen.cz. Nezapomeňte připojit své jméno! Výherce budeme kontaktovat mailem. Představení proběhne v neděli 14. května 2017 v HM Aréně Plzeň od 20 hodin.