Léto v Prazdroji pokračuje se skupinou Extra Band revival

EUPHONIX

Šestý duel Prazdroje talentů byl zklamáním pro skupinu Kool-Aid, nepostupuje totiž do dalšího hlasování. Vítězství naopak oslavují plzeňští Amores Perros. Předposlední duel Prazdroje talentů probíhající v rámci Léta v Prazdroji se uskuteční dnes a o přízeň diváků se budou ucházet indie-rocková kapela EUPHONIX a rocková Liwid. Večer doplní vystoupení skupiny s dlouhou historií – Extra Band revival.

Liwid
Liwid

Večer v pivovaru začne v 19 hodin. Jako obvykle diváci budou hlasovat na koncertě a dále také na www.pilsnerfest.cz až do následující úterní půlnoci. V závěru večera se divákům představí rocková formace Extra Band revival, která potěší jak starší příznivce, tak mladé rockery. Extra Band revival je volné pokračování původní kapely Extra Band, která má za sebou více jak třicetileté působení na českých pódiích. O absolutním vítězi Prazdroje talentů rozhodne webové hlasování od 3. do 14. září.

[quote_box_center]Profily kapel 7. duelu Prazdroje talentů 2014:

Karlovarská skupina Liwid v roce 2009 jela turné po městech ČR se skupinou UDG, poté se účastnila různých hudebních soutěží, například RGM Live Space. Následovalo vlastní turné s hitem „Blondýna z Londýna“, který se objevil v éterech rádií Bonton nebo Rock Rádio. Nejúspěšnějším rokem pro Liwid byl rok 2011, kdy skupina vystupovala na sedmi koncertech v rámci studentských majálesů.

EUPHONIX za téměř dva roky své existence nahrála tři singly „Beatific“, „False“, a „Playground“. K prvnímu singlu byl natočen videoklip, který vysílaly hudební televize Óčko a TV Mixer. Během roku 2013 již EUPHONIX odehrála několik klubových koncertů a v tomto roce se chystají na několik letních festivalů, zahráli například i na Rock for People.[/quote_box_center]