Kupujete výbavu pro školáka? Myslete i na bezpečnost

ilustrační foto

Škola je opět tady. Pokud i Vy ještě nakupujete výbavu pro svého školáka, přinášíme Vám několik praktických tipů, které Vám mohou ušetřit starosti a Vašemu dítěti vstup do nového školního roku zpříjemnit.

Snad nejčastějším problémem, se kterým se rodiče školáků trápí, jsou ztracené klíče. Jednoduchou a levnou prevencí ztrát klíčů jsou popruhy na klíče, které jsou vhodné nejen pro mladší děti. Z nejrůznějších barevných motivů si vyberou teenageři i ti nejmenší. Díky popruhu bude mít Vaše dítě klíče vždy u sebe a i odložený svazek klíčů je díky němu lépe vidět a hrozí tak menší riziko, že je dítě přehlédne a zapomene.

A jak jinak nejlépe přimět Vašeho školáka, aby si na klíče dával větší pozor? Přeci pokud bude mít klíče, které bude chtít mít pořád na očích. Ať už má Váš syn nebo dcera v oblibě pohádky od Disneyho či Angry Birds a nebo je fanouškem StarWars, z nabídky obrázkových klíčů s populárními motivy jistě vyberete ten pravý. A pokud svazek klíčů doplníte pěkným přívěškem, budete mít jistotu, že si na něj Váš školák bude dávat dobrý pozor, a ještě k tomu originálními klíči nadchne spolužáky.

V každém případě však veďte své děti k odpovědnosti a jakmile jim klíče svěříte, učte je, že Vám musí ihned oznámit, když je ztratí. Pokud k tomu dojde, s výměnou zamykací vložky ve dveřích nečekejte, jinak riskujete, že se Vám domů dostanou nezvaní hosté. Některé zamykací vložky je možné přestavět na jinou kombinaci zubů a nechat si k nim pouze vyrobit nové klíče.

Široký sortiment obrázkových klíčů, příslušenství ke klíčům a visacích zámků na školní skříňky ale také zamykací vložky s možností přestavby nabízí KLÍČOVÉ CENTRUM, které se specializuje na kompletní zabezpečení pro domácnosti i firmy.

>>> KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group s. r. o.