Kulturní dům Šeříková zve po letní pauze do svých bran, na koncert Stromboli můžete jít zdarma

Plzeňský Kulturní dům Šeříková je již nyní dobře připravený na chvíli, kdy nás počasí vyžene zpod festivalových pódií do zastřešených prostor. Oblíbený kulturní dům slibuje po letní pauze různorodý program, který vás jistě nenechá sedět doma. Najít si v něm to své totiž může opravdu každý. Začne se rovnou ve velkém stylu – koncertem kultovních Stromboli 27. září, kteří v 80. letech formovali alternativní tvář českého rocku a celkem nedávno se k velké radosti svých fanoušků vrátili na koncertní pódia. A právě na tento koncert s námi můžete jít zdarma.

Soutěž o dvě vstupenky na koncert Stromboli v KD Šeříková:
Napište jméno alespoň jednoho člena kapely Stromboli na e-mail: soutez@plzen.cz. Jeden z vás, jehož odpověď bude správná, získá po dvou vstupenkách na koncert v KD Šeříková 27. září. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Říjen pak bude obzvlášť pestrý. 10. října zde odehrají plzeňskou zastávku svého turné Katapult s nestárnoucím Oldou Říhou v čele, a sotva zhasnou v sále světla, už se může všechno chystat znova – tentokrát pro popově zaměřené ABBA Stars (11. 10.) 18. 10. zavítá do KD Šeříková metalová legenda Arakain, která se hlásí o slovo s moderněji laděnou albovou novinkou Jekyll & Hyde a novou desku při koncertě rovnou pokřtí. Šedesátiny oslaví Jakub Smolík svým turné s hostující Ilonou Csákovou (v Plzni 25. 10.) O dva dny později, 27. října, si vezmou KD Šeříková do parády „Waldáči a Alkáči“ – tak nazvaly své turné populární kapely, na jejichž koncertech nesmí chybět spousta legrace: Walda Gang a Alkehol. Jelen vzdá hold Michalu Tučnému 29. října, speciálním hostem koncertu bude Tučného dcera Míša.

V prosinci nás kromě toho čeká velká událost – do Plzně přijede Udo Dirkschneider se svým sólovým projektem U.D.O. Poté, co dal navždy sbohem písničkám, které zpíval v Accept, přiváží i k nám svou „Ocelárnu“ – nejnovější album pojmenoval totiž Steelfactory. Projekt, do kterého za bicí obsadil i svého syna Svena, je momentálně Udovou vlajkovou lodí a jejich koncert bude zajisté silným zážitkem pro všechny, kdo sympatickému německému zpěvákovi fandí už třicet let, ale i pro ty, kdo jeho muziku teprve objevují.

Přijďte se také nechat vtáhnout příjemnou atmosférou a především dobrou muzikou na kteroukoli zmíněnou akci podle vašeho gusta. Více informací naleznete na: www.kdserikova.eu. Vstupenky jsou již nyní k zakoupení v předprodejních sítítch Ticketstream, Plzeňská vstupenka a v aplikaci pro chytré telefony Cool Ticket.