Kulturní dům Šeříková láká na nabitý podzimní program

KD Šeříková v Plzni

Plzeňský Kulturní dům Šeříková startuje znovu a naplno. Po delším období klidu, kdy se všechno připravovalo na nový začátek, zahajuje kulturní dům podzimní sezónu 18. 10., a to rovnou v rychlém tempu. Přijedou Blood Brothers  – Tribute to Iron Maiden, doplnění Motörreptile (Motörhead Tribute Band). Stále populárnější DESmod, kteří před pár dny vydali nový klip Vŕba, vystoupí 19. října o den později 20. 10. pak opět trochu přitvrdíme s punkáči z kapely Plexis. Ostravskou poetiku přivezou 25. 10. z druhého konce republiky Buty.

Ještě před skutečným startem koncertní sezóny se kapele Rybičky 48 podařilo KD Šeříková vyprodat. Na jejich koncert 16. 11. v rámci Best Fuck Off Tour už nezbyl ani lístek, a tak kapela záhy oznámila přidání dalšího koncertu o den dříve. Pokud chcete jejich show vidět, neváhejte s nákupem vstupenek dlouho.

Kulturní dům Šeříková procházel během letošního roku rekonstrukcí. Ve Velkém sále byla nainstalována nová kvalitní zvuková technika a osvětlení, která z něj učinila akusticky nejlepší prostory ke konání koncertů i jiných kulturních akcí v Plzeňském kraji. Vylepšeno bylo taktéž zázemí pro diváky, přibyl bar a další toalety. Úplnou novinkou je pak profesionálně ozvučená malá scéna umístěná v nově zrekonstruované restauraci – díky ní poskytne KD Šeříková možnost pořádání klubových koncertů. Restaurace znovu otevřela v minulém týdnu.

Kulturní dům v příštím roce nabídne mimo koncertů také divadelní představení, zábavné pořady, plesy (včetně možnosti zorganizování maturitního plesu na klíč).

Více na www.kdserikova.eu a facebook.com/kdserikova.eu.