Krvavá rvačka na ubytovně v Plzni, tři muži se do sebe pustili noži!

AKTUALIZOVÁNO: Velké drama na ubytovně v Zahradní ulici v Plzni! Na místo vyjely v sobotu večer před 22. hodinou všechny složky IZS. Důvodem výjezdu byla mezinárodní rvačka trojice obyvatel ubytovny. Nahlášeni byli dva pobodaní muži. Podle policistů se zranili celkem tři účastníci bitky, do které se ale zřejmě zapojilo ještě více osob.

„Záchranáři z ubytovny transportovali muže (41) s řezným zraněním v oblasti hrudníku. Byl mimo bezprostřední ohrožení života. A druhého muže ve věku kolem 45 let jsme s lehčím zraněním způsobeným v důsledku fyzického napadení, ale bez řezných poranění, převezli k ošetření fakultní nemocnice na Borech,“ informovala mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

„Plzeňští policisté od včerejšího dne prověřují okolnosti případu, kdy se na ubytovně v Plzni při rvačce vzájemně pobodali tři muži ve věku 45, 41 a 38 let. Všichni pod vlivem alkoholu,“ uvedla k případu mluvčí policie Dagmar Brožová.

Na ubytovně se do sebe pustili Slovák s Lotyšem, přičemž vážnější zranění utrpěl právě muž z Lotyšska. U konfliktu zasahovala také policejní zásahová jednotka. Největší odpor podle Krimi Plzeň kladl Slovák a policisté ho museli zpacifikovat pomocí donucovacích prostředků. Do rvačky se zřejmě zapojilo více osob. Někteří její další účastníci ale utekli ještě před příjezdem policie a záchranářů.