Kriminalisté se v neděli vrátili na místo nálezu mrtvého muže a pročesávají okolí

Policisté v rojnici prohledávají okolí, kde byl v sobotu nalezen mrtvý muž

Až do pozdních večerních hodin prohledávali včera policisté okolí místa u garáží pod mostem v Těšínské ulici, kde v sobotu odpoledne našli náhodní svědci mrtvolu muže. V neděli dopoledne se policisté na místo vrátili. V rojnici tam právě teď policisté pročesávají pečlivě každý centimetr země. Hledají důkazy, které by mohly mít spojitost s nálezem mrtvého muže (71). Je velmi pravděpodobné, že zemřel násilnou smrtí, způsobenou cizí osobou. Nelze vyloučit, že policisté pátrají i po vražedné zbrani.

Policisté v rojnici pročesávají nejen široké okolí garáží, poblíž kterých se našla mrtvola, ale další policisté prohledávají i mělké koryto řeky. Podle informací z místa činu byla mrtvola pohozená nedaleko od garáží. Tělo bylo přikryté starými hadry. Na obličeji muže byla vidět krev. Tělo pak leželo doslova v tratolišti krve. To nasvědčuje násilnému charakteru úmrtí.

Nedaleko od místa nálezu těla tábořili bezdomovci. Ještě v sobotu večer dva z nich odvezli policisté k výslechu. Dalšího museli převézt záchranáři, vzhledem k jeho zdravotním problémům.

Kriminalisté zatím nespecifikovali, zda mrtvý muž pochází také z okruhu bezdomovců. Stejně tak zajím není známo, jakým způsobem muž zemřel. Zatím tedy nevíme, zda se jedná o první letošní případ vraždy v Plzni.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.