Krašovská se slavnostně otevře 26. listopadu

Nový prostor sportu, tance a umění Krašovská Aktivity centrum Plzeň již má svoje datum slavnostního otevření. Za přítomnosti vzácných hostů a osobností jak z kulturního, tak i politického života proběhne v neděli 26. listopadu od 14 hodin. V programu se představí taneční soubory, sportovní kluby a také hudební skupiny, které pod hlavičkou Krašovská budou působit jako partneři. Hlavními hosty bude zpěvačka Markéta Konvičková a známý herec a moderátor Jan Čenský. Vstup je zdarma.

Návštěvníci budou moct poprvé nahlédnout také do nově zrekonstruovaných tanečních a sportovních sálů, hudebního studia, restaurace, relaxační zóny i nového dětského centra, které dohromady tvoří nadstandardní volnočasové centrum, které na krajské úrovni nemá obdoby.

Celý projekt odstartoval za výrazné podpory města, a to za cílem podpořit místní kluby a organizace v umělecké a sportovní činnosti. V současné době má v Krašovské svoji základnu (nebo její část) taneční skupiny Unique Plzeň, B-Original, Afresh Dance Community, Tanec v Plzni či Dance Company Twin, sportovní kluby Aikido Plzeň, Yaksha Gym, Aikido Dojo, Charon MMA, Jumping Plzeň JD nebo Volejbalová akademie OK a mnoho hudebních skupin a dalších souborů. Více o projektu najdete na www.krasovska.cz nebo facebooku.