Krašovská láká na Týden náborů. Hlásit se můžete na sport, tanec i hudbu!

Velkým lákadlem je v Krašovské nejlepší tuzemské parkourové hřiště.

Největší nábor do kroužků a sportovních, tanečních i hudebních aktivit v Plzni je tady! Konat se bude na Krašovské, a to v rámci akce Veletrh volnočasových aktivit 2019 aneb Týden náborů. Vše bude probíhat v termínu od 9. do 13. září. V týdnu plného sportu, tance a hudby si budete moct vyzkoušet nejrůznější aktivity zcela zdarma, a to pod vedením odborných lektorů.

Chybět nebude ani taneční škola

Zápisy se budou konat do jednotlivých tanečních skupin a sportovních klubů, připravené jsou ale i různé workshopy. Velký zájem je už v téhle chvíli o různé taneční styly. Taneční škola Dance Nation například nabírá zájemce ve všech dětských věkových kategorií, skupina Tanec v Plzni zase otevírá kurzy pro dospělé. Děti pak budou mít možnost přihlásit se do unikátní Brazilské fotbalové školy, zkusit florbal, aikido a nebo thaibox.

Děti si mohou vyzkoušet i hudební studio

Na Parkourovém hřišti Krašovská, největším outdoor parkour parku v ČR, navíc povedou v úterý 10. a čtvrtek 12. září otevřený workshop přední plzeňští parkouristé, v hudebním studiu jsou pak zase připravené lekce djingu a další hudebně-mediální aktivity. Na své si mimo jiné přijdou i milovníci cvičení jumpingu, jógy a kangoo jumps (skákacích bot). Pro ně je tento týden připravena řada otevřených hodin.

Kompletní program najdete na http://www.krasovska.cz/ nebo na Facebooku.

PR