Královna českých Queen revivalů míří do Plzně

Už 30. května přijíždí do KD Šeříková česká kapela, jež s repertoárem Queen zažila i světová pódia. Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, což dalo vzniknout jednoznačně nejlepší české tribute této britské legendy, která zároveň patří mezi nejlepší tribute projekty této kapely na světě. Svůj program označuje jako koncertní divadlo, čímž se odlišuje od mnoha ostatních kapel revivalového typu.

Na svém kontě má několik světových úspěchů. Po celé Evropě vyprodává známé kulturní stánky – Palau de la musica Catalana v Barceloně, stockholmský klub Tyrol či univerzitní halu ve švédské Uppsale. Za své největší úspěchy kapela sama považuje vystoupení na oficiálních oslavách narozenin britské královny Alžběty II, a také pozvání od osobního asistenta Freddieho Mercuryho Petera Freestona na jedno z největších setkání fanoušků Queen v rámci Mercury memorial ve švýcarském Montreaux.

V dubnu 2018 měl v Divadle Radka Brzobohatého premiéru muzikál Freddie Karla Janáka, v němž Queenie v čele s frontmanem Michaelem Kluchem obsadili hlavní roli.

Tato zkušenostmi i úspěchy ověnčená kapela míří nyní do Plzně. Zastavte se i vy 30. května v KD Šeříková a přijďte se podívat na kapelu, která reprezentuje absolutní špičku svého žánru.

Program v KD Šeříková před letní přestávkou zakončíme právě Queenie, ale již 27. září se můžete těšit na hudební sopku jménem Stromboli. Kapela se po obnovení činnosti v roce 2014 a vydání nového alba Fiat Lux (v překladu Budiž světlo) nadechla ke vstupu do své nové éry. Vstupenky lze již nyní zakoupit v předprodejích sítích Ticketstream, Plzeňská vstupenka a v aplikaci pro chytré telefony Cool Ticket.

Kompletní program KD Šeříková na podzim 2019/jaro 2020 naleznete na: www.kdserikova.eu.