Koučka Hana Stejskalová pomůže poznat a respektovat sebe, vlastní zdroje a cíle

Osobní a profesní rozvoj, koučování a terapie. To jsou základní stavební kameny poradenské praxe lektorka, psychoterapeutky a hypnoterapeutky Mgr. Hany Stejskalové. Kromě koučinku a hypnózy pořádá také přednášky pro veřejnost, vyučuje psychologii, přispívá odbornými texty do specializovaných sborníků a vytváří studijní texty pro potřeby výukových programů. Její poradnu najdete v ul. Terezie Brzkové 15 v Plzni na Skvrňanech.

Mgr. Hana Stejskalová

Koučink

Jedná se o moderní a efektivní metoda rozvoje lidí. Lze ho využít při práci a podnikání, v soukromém životě, v partnerských vztazích i při studiu. Pomáhá užitečně překonávat překážky, přizpůsobovat se změnám a aktivně utvářet vlastní život směrem, který si sami zvolíme. Tím umožňuje rozšířit tvůrčí schopnosti, samostatnost a dlouhodobý osobní rozvoj.

Hypnóza

Dokáže pomoci s řadou potíží psychosomatického charakteru, například s alergiemi, astmatem, bolestmi hlavy, nespavostí apod. Je vhodným prostředkem prevence stresu i vyhoření, zvládání změn, zvyšování sebevědomí, efektivního učení a k přípravě na veřejná vystoupení. Může být rovněž užitečnou podpůrnou metodou překonávání závislostí.

Vzdělávání

Hana Stejskalová se věnuje vytváření programů a interaktivních workshopů dle potřeb klienta. Hlavní náplní těchto kurzů jsou komunikace, obchodní dovednosti, sebeprezentace a marketing. Workshopy využívají uchazeči o nové místo, manažeři, kteří jednají se podřízenými a podobně.

 

Kontakt:

telefon +420 731 112 214 , e-mail: info@coaching-plzen.cz

Poradna – Zdravcentrum
Terezie Brzkové 15
Plzeň-Skvrňany