Konference CZEKO 2018 prozradila, jak dosáhnout úspěchů v podnikání i v osobním životě

foto: Plzeň TV

Po třech letech se do Plzně vrátila mezinárodní konference CZEKO 2018. Sešli se na ní významné osobnosti z oblasti podnikání a široké veřejnosti. Od 11. do 14. října společně lidé diskutovali nad otázkou úspěchu.

Areál Depo 2015 zaplnili mladí podnikatelé, aktivní lidé, ale také lídři z nejrůznějších oblastí. Ti všichni navštívili mezinárodní konferenci CZEKO 2018. Letošním tématem bylo Umění vítězit a to v oblasti práce, osobního života nebo zdraví. „Našim cílem je, aby se účastníci konference inspirovali úspěšnými příběhy našich spíkrů,“ prozradil za organizační tým Czeko 2018 Jiří Mauritz.

Lidé si vyslechli přednášky od významných podnikatelů a manažerů. Velkého zájmu se dočkal spíkr Marian Jelínek. Ten je známý především tím, že dovedl k vítězství hokejistu Jaromíra Jágra. Dalším z hostů byl Pavel Čmelík​, majitel INEXAD, firmy, co přinesla na český trh luxusní značky Hamleys, Barker, T. M. Lewin nebo také coach a trenér Leoš Kubíček.

Přednášející se přišli podělit o zkušenosti, které je dovedly k vlastnímu úspěchu. To rozhodně ale nebylo jediné, co tato konference nabídla. „Pro účastníky Czeko 2018 byla připravena panelová diskuze i workshopy. Do programu jsme zařadili i návštěvu úspěšné firmy. V tomto případě to byl stadion Viktorie Plzeň, kde jsme propojili téma sportu a vítězství s byznysem. Lidé také navštívili vernisáž mladého plzeňského malíře Tomáše Rusňáka. V sobotu proběhl Gala večer s živou hudbou,“ konstatovala za organizační tým Czeko 2018 Jana Daniela Šabatková.