Koncerty v Šeříkovce pokračují. S námi můžete získat vstupenky zdarma

Nejprve 10. října legendární Katapult, o den později pak populární revivalová skupina Abba Stars. V Kulturním domě Šeříková pokračují koncerty, díky našemu serveru pak můžete vyhrát vstupenky zdarma

Soutěž o vstupenky na ABBA STARS
Otázka:

Jak zní název programu, s kterým do Plzně ABBA STARS 11. října přijedou? Správnou odpověď posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz do středeční 8. hodiny ranní, do předmětu napište: „ABBA“. Výherce, který získá dvě vstupenky na koncert ABBA STARS, bude kontaktován mailem.

Jedinečný tribute band ABBA STARS přijíždí do Plzně s programem ABBAMANIA 2019. Letošní rok je to neskutečných 45 let od chvíle, kdy legendární ABBA zvítězila v Eurovizi s písní Waterllo a odstartovala tak svou hvězdnou kariéru. Přijďte si zazpívat nestárnoucí hity a zatančit při písních, které se nikdy neoposlouchají, jako jsou Dancing Queen, Mamma Mia, Waterllo a další. Koncert začíná ve 20 hodin.

Soutěž o vstupenky na Katapult
Otázka:
Jak se jmenuje frontman kapely Katapult? Správnou odpověď posílejte na e-mail: soutez@plzen.cz do středeční 8. hodiny ranní, do předmětu napište: „Katapult“. Výherce, který získá dvě vstupenky na koncert skupiny Katapult, bude kontaktován mailem.

Katapult je česká rocková skupina, vzniklá v roce 1975. Žánrově se jedná o hard-rockovou kapelu, v rámci tohoto zařazení patří spíše mezi ty „měkčí“, pohybuje se na pomezí hard-rocku a pop rocku.