Kapely, ohnivá a bubenická show

Kašperské Hory

Den hudby, který letos začíná v Kašperských Horách již v pátek 16. června v 18 hodin  muzikálovou pohádkou Ať žijí strašidla, se odehraje v sobotu 17. 6. 2017,  kdy je naplánován hlavní program. Na místním náměstí zahrají kapely různých žánrů, vystoupí taneční skupina a k vidění bude i ohnivá a bubenická show. Letos se připojí i hrad Kašperk  koncertem Ondřeje Smeykala.

Ondřej Smeykal, profesionální hráč na didgeridoo

Sobotní program plný hudby a zábavy začne ve 13 hodin na náměstí, kde návštěvníky  „rozhýbou“ kapely různých žánrů. Těšit se můžete na skupinu Kůrovci (harmonikáři), Martina Bendu (písně Waldemara Matušky), skupinu AGE (folk), Sotury (melodic-metal), Kamelot revival (folk-rock), Harlej revival (rock-punk), Hand Grenade (metal), které vás rozpálí i připravenou ohnivou show. Nově v letošním roce program obohatí i na taneční vystoupení skupiny Power a poutavá bubenická show skupiny Wild Sticks. Den hudby vyvrcholí půlnočním vystoupením hudební skupiny ARGEMA (rock).

Další neméně zajímavou akcí je o tomto víkendu i koncert Ondřeje Smeykala, profesionálního hráče na didgeridoo. Návštěvníci a zájemci o tuto hudbu uslyší rozeznít tento australský nástroj na hradním nádvoří Kašperku ve 20 hodin. V kombinaci s živou hudbou je i možnost meditace a pozorování hvězdné oblohy.