Kalendář událostí

přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

zpět do kalendáře

Znakujeme se zpěvem a hrou

Během 12 tematicky zaměřených lekcí se zájemci naučí s jejich dítětem komunikovat pomocí znaků ještě předtím, než se naučí mluvit, při hře a písničkách. V kurzech určených pro děti od 6 měsíců do 1,5 roku se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená vývojovými psycholožkami na míru dětem v tomto věku zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti. V každé lekci se navíc rodiče dozví něco navíc o psychomotorickém a jazykovém vývoji dětí. Kurz je veden certifikovanou lektorkou BabySigns Renatou Jírovou. Kurz je vhodný pro ty rodiče, kteří už někdy přemýšleli o tom, co jim chce jejich nemluvně říci nebo proč pláče. Znakování je přirozenou řečí miminek, je přirozený způsob, jak se dorozumět s dítětem ještě předtím, než se naučí mluvit. Kromě toho rozvíjí zvídavost, intelekt i emoce.

Kurz obsahuje celkem 12 tematických lekcí: U jídla, Před spaním, Koupání, Oblékání, Zvířátka, V Parku, Pocity, Venku, Na farmě, Bezpečnost, V zoo, Narozeniny. Navazuje na kurz Rozvíjím se – pro miminka, který ale není podmínkou. Lze pokračovat kurzem pro batolata.

Důležité informace: Lekce se konají každé pondělí od 9:30 s výjimkou 02. 03. 2020 a 13. 04. 2020, kdy se kurz vůbec nekoná.

Workshop
03.02.2020 - 04.05.2023Mateřské centrum Kůzle
Vzdělání Akce v Plzni Akce Plzeň Workshop