JV Reality zvou na den otevřených dveří Na Ypsilonce

Na Ypsilonce

Na Ypsilonce je název projektu nadstandardního bydlení v Plzni – Bručné, 800 metrů od výjezdu na dálnici D5. V moderním bytovém domě je celkem 51 bytových jednotek, 64 parkovacích stání a  5 nebytových prostorů. Na den otevřených dveří můžete přijít 26. září mezi 16. a 18. hodinou, kdy bude zájemců představen kompletně zařízený vzorový byt a bude zde možnost prohlídky celého objektu.

Výjimečnost celému projektu Na Ypsilonce dodává nadčasové bydlení ve věži s atypickými dispozicemi jednotlivých bytů, s prosklenými zakřivenými okny po celém oválu. K výsadám jednotlivých bytů patří především jejich uspořádání v kombinaci s prosvětlenými plochami.

Zastávka trolejbusu MHD je přímo u domu, do centra se dostanete za 15 minut. Nejbližší obchod je ve vzdálenosti 300 metrů, Obchodní centrum Olympia je vzdálené 1,3 km. Do ZŠ Chválenická se dojede za 2 minuty autem, cesta trolejbusem trvá 10 minut. Ještě o kus blíž sídlí Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň. V budoucnu se blízko domu plánuje výstavba kruhového objezdu. Většina dopravy vede přes Koterovskou ul., proto se není třeba obávat zvýšeného provozu u domu.

Kontakt:

JV REALITY GROUP, a.s.
Nám. T. G. Masaryka 456/22, 30100 Plzeň

+ 420 377 326 572
pomohou@jvreality.cz

PR