Je to tady! Živá ulice začíná. Už dnes večer na náměstí vystoupí třeba Lenka Dusilová

Sedm scén během sedmi dní v historickém centru a na nich kvalitní čeští interpreti. To je festival Živá ulice, který startuje právě dnes. Hraje se na náměstí, U Branky, v Proluce, v Šafaříkových sadech, u Západočeského muzea a na zahradách Měšťanské besedy a Zach´s Pubu. První koncerty začínají vždy po 16. hodině, program končí každý den kolem desáté.

[quote_box_center]KDO VYSTOUPÍ?

Lenny, Lenka Dusilová & Baromantika nebo Monika Načeva, Xavier Baumaxa, Jiří Schmitzer a Plastic People of The Universe, Doctor Victor, Houpací koně, Vložte Kočku, The Prostitutes, Pub Animals, Prague Conspiracy, electro-swingoví Mydy Rabycad, Fastfood Orchestra nebo Longital.[/quote_box_center]

Živá ulice není jen o hudbě – v Proluce budou k dispozici každý den dětská představení a workshopy, ochutnat chutě světa budete moci v rámci programu Babylon na plotně, díky kterému se zapojují do festivalu národnostní menšiny žijící v Plzni. Uvidíte i několik představení a happeningů – za všechny zmiňme izraelské taneční představení Ábel nebo německé Grotest Maru. Důležitou součástí srpnové části festivalu je i prodejní veletrh alternativní módy a designu Plzeň Fashion Days, který se letos uskuteční na Náměstí Republiky 14. a 15. srpna.

Kompletní program najdete zde.